راهنمای سایت

سایت بپرس یک سایت کاربرمحور می باشد که با هدف فراهم نمودن محیطی برای آموزش و سرگرمی افراد تشکیل شده است.این سایت با اعتماد به کاربران خود، در هیچ یک از بخشهای خود فیلترینگ سوالات و مطالب را انجام نمی دهد.
کاربران با فعالیت بیشتر در سایت امتیاز بیشتری کسب کرده و به درجات بالاتر ارتقا پیدا می کنند.در زیر،قسمتهای مختلف سایت توضیح داده شده است:
 
بخش پرسش و پاسخ:

درج سوالات کاربران و پاسخ آنها
 
بخش مسابقه:

مسابقات سایت با جایزه که توسط مدیر سایت برگزار می شود
 
بخش صندلی داغ:

مصاحبه با اعضای سایت و پاسخ به سوالات کاربرها
 
بخش دنباله نویسی:

تکمیل جملات توسط کاربرها با هدف پرورش داستان کوتاه نویسی.به عنوان مثال برای جمله زیر می توان چنین نوشت:
متن جمله اولیه : چشمهایش را باز کرد و گریست.آنچه می دید ...
متن نوشته شده توسط کاربر : چشمهایش را باز کرد و گریست.آنچه می دید (( دنیاییست سرشار از جای خالی معشوقی که  خود عاشق دیگری بود ))
 
بخش بازی با کلمات:

این بخش همان جمله سازی دوران کودکیست!البته با هدف ساخت جملات طنز و جالب! به عنوان مثال شما با کلمات زیر چه جمله ای می سازید؟!
دروازه بان-هیمالیا-کله پاچه-اینترنت
 
نوع دیگری از بازی با کلمات، استفاده از هر نوع بازی کلمه ای می باشد.مثلا حدس کلمه درست از بین حروف بهم ریخته.مثلا از بین کلمات بهم ریخته زیر،جمله اصلی را حدس بزنید:
اراین کیی زا زبرگریتن ماپطوایراهی یادن دوب (ایران یکی از بزرگترین امپراطوریهای دنیا بود )
 
عضویت ویژه:

با عضویت ویژه می توانید از تمام امکانات سایت  نظیر ارسال پیام به کاربران،انتخاب دوست،درج سوال در بخش بازی با کلمات و دنباله نویسی و ... استفاده کنید.برای مشاهده تمام این امکانات،وارد پنل کاربری خود شده و در بخش درخواست عضویت ویژه توضیحات آن را مطالعه کنید.
 
امتیاز:

شما با فعالیت در سایت بپرس،با سایر کاربرها رقابت می کنید تا در لیست 10 کاربر برتر قرار بگیرید.برای مشاهده سیستم امتیازبندی فعالیت در این سایت، اینجا را کلیک کنید

ستاره :

هرچه امتیاز شما بیشتر شود تعداد ستاره های بیشتری کسب خواهید کرد.ستاره بیشتر به معنی حرفه ای تر بودن شما در سایت بپرس می باشد.بیشترین تعداد ستاره 10 ستاره می باشد.
 
سکه :

با توجه به تعداد ستاره های خود، از امتیازهای خود می توانید سکه کسب کنید.این سکه ها در سایت بازی های شانسی نقشه گنج استفاده خواهد شد! سایت نقشه گنج شامل بازیهای کاملاً جدید شانسی و هوشی می باشد که جوایز نقدی و غیر نقدی برای شما خواهد داشت و استفاده از این بازیها فقط با سکه امکان پذیر می باشد. ( سایت نقشه گنج به زودی افتتاح می شود )

 

ایمیل تماس: info@PECgroup.ir
سایت پرسش و پاسخ - سوال - جواب 

تمامی حقوق برای سایت بپرس ( متعلق به گروه تجارت الکترونیک پیشتاز ) محفوظ می باشد.